New Balance 373

New Balance od kilku lat podbijają ulicę. Są z jedną najpopularniejszych marek obuwia miejskiego, zaraz obok takich kolosów jak Nike czy Adidas. Nie ma już chyba osób, które nie rozpoznałyby charakterystycznego ‚N’ na cholewce buta. New Balance 373 to jeden z najbardziej popularnych modeli marki. Ceniony za wygodę i stylowy wygląd, ma miłośników na całym świecie.

newbalance 373

Pierwsze buty tej marki powstały już w 1906 roku. Początkowo produkowała wkładki do butów oraz buty ortopedyczne. Później spróbowali sił w obuwiu sportowym, głównie do biegania. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Stopniowo NB zaczęły podbijać świat obuwia sportowego i lifestylowego. Za co je uwielbiamy? Kwestia, co do której każdy jest zgodny- New Balance są niesamowicie wygodne. Buty dopasowują się do stopy, są miękkie i elastyczne. Dodatkowym atutem jest szeroki wybór wariantów kolorystycznych. Od klasycznej czerni, przez szare cholewki z kolorową Nką, po modele różnokolorowe, w jaskrawych barwach.

newbalance3737

A model 373? Jest ‚młodszym bratem’ M363, cenionym za wyjątkową wygodę. Posiada retro-runningowy fason, smukłą cholewkę. Większa część cholewki pokryta jest zamszem oraz materiałem syntetycznym. Podeszwa- z pianki EVA, która chroni przed wstrząsami i zapewnia amortyzację.

Chcesz mieć buty modne i super wygodne? New Balance 373 są dla Ciebie 😉

newbalance373

zdjęcia:
nbsklep.pl/meskie/obuwie/klasyczne.html
galeriamarek.pl/filtr/new-balance-373/

No Comments

Leave a Comment

Zobacz nas na facebooku!

Więcej w Kolekcje, Świat butów, Znane i nowe marki
Nike i technologia Flyknit

Już od jakiegoś czasu na rynku dostępne są buty od Nike, których cholewka wygląda inaczej. To wszystko za sprawą technologii...

Zamknij