nike rio

Nike na Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 – buty w kolorach medali

Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro zainspirowały wiele marek do stworzenia czegoś specjalnie na tę okazję. Trendowi uległa również marka Nike, która zaproponowała swoim klientom kilka modeli butów nawiązujących do Olimpiady. Powstały między innymi Nike Air Max 90 Flyknit, którym w Nike iD można dodać flagę swojego państwa na pięcie. Ogromnym sukcesem okazały się także buty w kolorach medali! Przyjrzyjmy się im z bliska!

nike rio

Unlimited Glory

Na dzień przed uroczystością otwarcia Igrzysk w Rio, ruszyły wielkie igrzyska w projektowanie butów w Nike iD. Z okazji wielkiego sportowego święta jedna z największych marek sportowych na świecie uruchomiła możliwość zaprojektowania swoich unikalnych butów olimpijskich. Wyboru możemy dokonać z naszych ulubionych modeli – Nike Air Max 1, Nike Air Max 90 i Air Force 1. Niezależnie od tego, jakie wybierzemy, możemy dodać im elementy spersonalizowane takie jak flaga kraju, jego ikona lub kod. Jednak nie to jest najistotniejsze!

nike rio

Modny Me(t)dalic

Swoje Nike możesz oblać złotem, srebrem lub brązem. Ta limitowana edycja nawiązuje oczywiście do kolorów medali. Sami możemy zdecydować, który z nich najbardziej pasuje do naszego stylu. Trzeba przyznać, że ta opcja świetnie zgrała się ze światowymi trendami w modzie, gdzie już od kilku sezonów metaliki nie schodzą ze szczytów list przebojów. Metaliczne dodatki to coś najbardziej pożądanego szczególnie jesienią, kiedy każdy mocniejszy akcent stylizacji może pomóc w przełamaniu szarugi!

nike rio

Wygodnie i po zwycięsku

Nike to gwarancja wygody i komfortu noszenia, a te w metalicznych odcieniach są kwintesencją dobrego wyczucia trendów. Igrzyska Olimpijskie odcisnęły swoje piętno na modzie sportowej i trzeba przyznać, że ta kombinacja zachwyca!

nike rio

No Comments

Leave a Comment

Zobacz nas na facebooku!

Więcej w Kolekcje, Świat butów
adidas nomad pharell williams
adidas Nomad x Pharell Williams

Pharell Williams po raz kolejny nawiązuje współpracę z marką adidas, by stworzyć oryginalne modele. Tym razem trafiło na kolekcje adidas...

Zamknij